• cz
  • en
Produkty

O nás

Starožitnosti pod Kinskou založené roku 1997 jsou od začátku své existence rodinným podnikem s dlouholetými zkušenostmi na trhu obchodníků s uměním, datujícím se již těsně po změně režimu v roce 1990.  Svou rozlohou a zejména rozmanitou nabídkou patří mezi největší v republice. Soustřeďujeme se zejména na výtvarné umění, nábytek a bytové doplňky z období od renesance až po moderní slohy minulého století.  Najdete u nás též veškerý starožitný sortiment počínaje porcelánem, sklem, keramikou, přes hodiny a hodinky, koberce, svítidla, sochy a sošky, stříbro, šperky, až po sběratelské předměty z různých materiálů a předmětů z oblasti Asie a dalších exotických zemí.

Prvořadý a velmi důležitý je pro nás osobní přístup, který nám ve spojení s dlouholetými zkušenostmi a odborností umožňuje vysokou garanci prodávaných starožitností a uměleckých děl. Jsme již také řadu let členy Asociace starožitníků.
 
Spolupracujeme s předními historiky umění a renomovanými restaurátory uměleckých děl a starožitností. Po předchozí domluvě je možné dohodnout vyhotovení soudních a znaleckých posudků a expertíz.
 
Zdarma vám nabízíme cenové odhady, konzultace i odborné zrestaurování starožitností převzatých k nám do prodeje. Výkup starožitností provádíme po předchozí dohodě a zdarma zajišťujeme odvoz z místa Vámi určeného. Vzhledem k rozloze naší prodejní galerie poskytujeme i kompletní služby v oblasti prodeje nebo nákupu celých pozůstalostí či sbírek. Kontaktujte nás ohledně nákupu a výkupu telefonicky, e-mailem, nebo též prostřednictvím kontaktního formuláře. Veškeré smluvní vztahy uzavíráme v souladu s právním řádem České republiky.
 
Starožitné předměty a umělecká díla si můžete u nás zakoupit kdykoliv v rámci prodejní doby přímo v prodejně, nebo je také posíláme důkladně zabalené doporučeně po zaplacení částky bankovním převodem či v hotovosti na dobírku. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Prodávané zboží je zboží použité - mírné opotřebení zboží odpovídající jeho stáří proto není v popisu uváděno. V souladu s občanským zákoníkem neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení věci při převzetí kupujícím.