• cz
  • en
Produkty

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

  1. Starožitnosti pod Kinskou s.r.o.

Starožitnictví pod Kinskou s.r.o.

se sídlem náměstí Kinských 76/7, 15000 Praha 5 - Smíchov,

společnost je zapsána v obchodním rejstříku - Městský soud v Praze, spisová značka C 54388,

IČO : 25607766

DIČ : CZ25607766

telefon : +420 257 311 245, +420 736 180 404

e-mail : starozitnosti@starozitnosti.cz

web : www.starozitnosti.cz

 

  1. Prodejna

Kamenná prodejna /galerie/ se nachází na adrese náměstí Kinských 76/7, 15000 Praha – Smíchov. Běžná otevírací doba galerie je od pondělí do soboty od 10. do 18. hodin.

 

  1. Předmět činnosti

Starožitnosti pod Kinskou s.r.o. zajištuje prodej zboží starožitného charakteru ( zejména obrazy, nábytek a doplňky, kresby, akvarely a grafiky, svítidla, porcelán, šperky, sklo, keramika, sochy, hodiny a jiné ) . Každá položka je vybavena foto dokumentací, popisem a cenou. Na těchto webových stránkách není možná registrace zákazníka ani nelze prostřednictvím internetové platby žádnou položku přímo zakoupit nebo uhradit.

 

  1. Ceny položek a služeb

Starožitnictví pod Kinskou s.r.o. je plátcem DPH ve zvláštním režimu dle ustanovení §90 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. Ceny položek jsou pro kupujícího konečné. Položky, které jsou vystaveny na těchto webových stránkách, jsou zároveň v prodeji v galerii. Pro rezervaci položky je vždy nutné zavolat či nás kontaktovat e-mailem, případně využít rezervační formulář na těchto webových stránkách. Následně se domluvíme na osobním vyzvednutí v galerii.

 

  1. Způsob platby a doručení

Zboží je vydáno až po jeho úplném zaplacení. Platbu lze provést pouze v hotovosti či platební kartou při osobním odběru v galerii. Po vzájemné domluvě je možné zboží zaslat prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu v České republice i v zahraničí, případně na dobírku v rámci České republiky a na Slovensko.

 

  1. Prohlídka zboží

Vyobrazené zboží si lze po předešlé telefonické či e-mailové dohodě osobně prohlédnout. Veškeré dotazy rádi zodpovíme.

 

  1. Reklamace

Zboží je třeba vždy prohlédnout a zkontrolovat při osobním odběru. Prodávané zboží je zboží použité. Opotřebení zboží odpovídající jeho stáří není v popisu uváděno. V souladu s dotčenými právními předpisy neodpovídá Starožitnictví pod Kinskou s.r.o. za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, která měla věc při převzetí kupujícím.

 

  1. Informační povinnost dle zákona o evidenci tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48. hodin.

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací