• cz
  • en
Produkty

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

  1. Starožitnosti pod Kinskou s.r.o.

Starožitnictví pod Kinskou s. r. o.

se sídlem náměstí Kinských 76 / 7, 15000 Praha 5 - Smíchov,

společnost je zapsána v obchodním rejstříku - Městský soud v Praze, spisová značka C 54388,

IČO : 25607766

DIČ : CZ25607766

telefon : +420 257 311 245, +420 736 180 404

e-mail : starozitnosti@starozitnosti.cz

web : www.starozitnosti.cz

 

  1. Prodejna

Kamenná prodejna /galerie/ se nachází na adrese náměstí Kinských 76 / 7, 15000 Praha – Smíchov. Běžná otevírací doba galerie je od pondělí do soboty od 10. do 18. hodin.

 

  1. Předmět činnosti

Starožitnosti pod Kinskou s. r. o. zajištuje prodej zboží starožitného charakteru (zejména obrazy, nábytek a doplňky, kresby, akvarely a grafiky, svítidla, porcelán, šperky, sklo, keramika, sochy, hodiny a jiné). Každá položka je vybavena foto dokumentací, popisem a cenou. Na těchto webových stránkách není možná registrace zákazníka ani nelze prostřednictvím internetové platby žádnou položku přímo zakoupit ani uhradit.

 

  1. Ceny položek a služeb

Starožitnictví pod Kinskou s. r. o. je plátcem DPH ve zvláštním režimu dle ustanovení §90 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. Ceny položek jsou pro kupujícího konečné. Položky, které jsou vystaveny na těchto webových stránkách, jsou zároveň v prodeji v galerii. Pro rezervaci položky je vždy nutné zavolat či nás kontaktovat e-mailem, případně využít rezervační formulář na těchto webových stránkách. Následně se domluvíme na osobním vyzvednutí v galerii.

 

  1. Způsob platby a doručení

Zboží je vydáno až po jeho úplném zaplacení. Platbu lze provést pouze v hotovosti či platební kartou při osobním odběru v galerii. Po vzájemné domluvě je možné zboží zaslat prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu v České republice i v zahraničí, případně na dobírku v rámci České republiky a na Slovensko.

 

  1. Prohlídka zboží

Vyobrazené zboží si lze po předešlé telefonické či e-mailové dohodě osobně prohlédnout. Veškeré dotazy rádi zodpovíme.

 

  1. Reklamace

Zboží je třeba vždy prohlédnout a zkontrolovat při osobním odběru. Prodávané zboží je zboží použité. Opotřebení zboží odpovídající jeho stáří není v popisu uváděno. V souladu s dotčenými právními předpisy neodpovídá Starožitnictví pod Kinskou s. r. o. za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, která měla věc při převzetí kupujícím.

 

  1. Informační povinnost dle zákona o evidenci tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.