• cz
  • en
Produkty
  • starožitnosti praha.jpg

Starožitnosti pod Kinskou Praha

Vážení příznivci starožitného umění,
 
těšíme se na Vaši návštěvu u nás v novém obchodě blíže centru Prahy ve Vítězné ulici 11 na Újezdě, Praha 5, vchod ze Šeříkové ulice (v blízkosti tramvajové zastávky Újezd). Sídlíme nyní v historických prostorech památkově chráněného objektu - Dům U Karla IV. Jedná se o bývalý prodejní prostor aukčního domu Galerie Kodl. Zde v nádherném dobovém interiéru si můžete prohlédnout i zakoupit starožitnosti, umělecké a sběratelské předměty. Pokud nebudete mít z časových či místopisných důvodů příležitost k návštěvě naší prodejní galerie starožitností, rádi Vám starožitné předměty z nabídky, kterou naleznete na našich webových stránkách, na základě Vaší objednávky prostřednictvím  e-mailu nebo telefonicky zašleme poštou na Vámi uvedenou adresu, platba převodem či na dobírku. Každý kus důkladně zabalíme a zajistíme, aby k Vám dorazil v pořádku k Vaší, ale i naší spokojenosti. Od září 2021 také pravidelně 6 x ročně pořádáme aukce prostřednictvím livebid.cz, kde si rovněž můžete zakoupit starožitnosti z pohodlí Vašeho domova či práce.
 

Starožitnosti Praha pod Kinskou na Smíchově založené roku 1997 jsou od začátku své existence rodinným podnikem s dlouholetými zkušenostmi na trhu obchodníků s uměním. Svou rozmanitou nabídkou patří mezi největší v republice. Specializujeme se především na výtvarné umění, starožitný nábytek a bytové doplňky z období od renesance, baroka, rokoka, klasicismu a empíru, romantismu, secese i moderny. Starožitnosti Praha patří k nejuznávanějším starožitnictvím v Praze, ale i v celé zemi. Každý artefakt, který nabízíme, pečlivě zkoumáme z historického pohledu. U nás naleznete pouze zachovalé starožitnosti většinově v perfektním stavu.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem je u nás samozřejmostí vysoká garance prodávaných starožitností a uměleckých děl. Odbornost, etický přístup a především velmi dobrá pověst je zárukou spokojenosti našich zákazníků. Starožitnictví Praha 5 - Vítězná 11, vchod z ulice Šeříková. V oblasti Prahy 5 jsme jediným obchodem svého druhu.